21.11 / Meniny má Elvíra

Smetiarske auto v Prahe zrazilo dôchodkyňu, bola na mieste mŕtva

01.03.2017 17:03

Nehodu vyšetruje polícia, jej príčiny nie sú dosiaľ známe. PRAHA 1. marca (WebNoviny.sk) – Smetiarske auto zrazilo v stredu popoludní v Prahe 93-ročnú ženu. Dôchodkyňa podľahla ťažkým zraneniam priamo na mieste. Nehodu vyšetruje polícia, jej príčiny nie sú dosiaľ známe, informoval spravodajský server Novinky.cz. Incident sa stal okolo 13.30 h v pražskej štvrti Žižkov na

                
PRAHA 1. marca (WebNoviny.sk) - Smetiarske auto zrazilo v stredu popoludní v Prahe 93-ročnú ženu. Dôchodkyňa podľahla ťažkým zraneniam priamo na mieste. Nehodu vyšetruje polícia, jej príčiny nie sú dosiaľ známe, informoval spravodajský server Novinky.cz.

Incident sa stal okolo 13.30 h v pražskej štvrti Žižkov na križovatke ulíc Kubelíkova a Čajkovského.

"Nákladné auto tam zrazilo 93-ročnú dôchodkyňu, ktorá na mieste zomrela. Ako k nehode došlo, teraz zisťujú policajti," povedal pre Novinky.cz hovorca polície Jan Daněk. Polícia vyzvala svedkov nehody, aby volali na tiesňovú linku.

Hovorca dodal, že stále nie je jasné, či auto cúvalo, alebo nie, ani to, či žena kráčala po prechode. Skúška na alkohol u vodiča bola negatívna.

Na miesto nehody prišli aj hasiči. 

Viac k témam: Česká republika, krimi, nehodaZdroj: Webnoviny.sk - Smetiarske auto v Prahe zrazilo dôchodkyňu, bola na mieste mŕtva © SITA Všetky práva vyhradené.