12.11 / Meniny má Svätopluk

Bývalý thajský vojak znásilnil desiatky chlapcov, bol HIV pozitívny

08.11.2018 17:58

Páchateľ si najprv nechával posielať od chlapcov ich nahé fotografie. Potom ich vydieral, že ak s ním nebudú mať sex, fotografie zverejní. BANGKOK 8. novembra (WebNoviny.sk) – Viac ako 70 chlapcov vo veku od 13 do 18 rokov znásilnil bývalý thajský vojak, o ktorom policajti pri zatýkaní podľa jeho liekov zistili, že je HIV pozitívny.

                                                  
        
        BANGKOK 8. novembra (WebNoviny.sk) - Viac ako 70 chlapcov vo veku od 13 do 18 rokov znásilnil bývalý thajský vojak, o ktorom policajti pri zatýkaní podľa jeho liekov zistili, že je HIV pozitívny.

Následné testy túto skutočnosť potvrdili. Štyridsaťtriročný Thajčan sa zoznamoval s chlapcami na Facebooku a na aplikácii Blued, ktorú využívajú najmä gejovia. Na oboch službách mal falošné profily s fotografiami cudzieho muža, za ktorého sa vydával, pričom od chlapcov vždy najprv žiadal, aby mu posielali svoje nahé fotografie.

Keď potom pri stretnutí zistili, že šlo o podvod a muž vyzerá úplne inak ako na fotografiách na internete, vydieral ich tým, že ak s ním odmietnu mať sex, zverejní ich nahé fotografie. 
        
        Viac k témam: HIV, znásilnenieZdroj: Webnoviny.sk - Bývalý thajský vojak znásilnil desiatky chlapcov, bol HIV pozitívny © SITA Všetky práva vyhradené.