23.08 / Meniny má Filip

Smerák Glváč riešil komunikáciu s Alenou Zs. s Vojenským obranným spravodajstvom

23.01.2019 16:11

Martin Glváč vylúčil, že by sa s Alenou Zs. kedykoľvek stretol, či už v Národnej rade SR, alebo inde. K osobnému stretnutiu podľa neho nikdy neprišlo. BRATISLAVA 23. januára (WebNoviny.sk) – Podpredseda parlamentu Martin Glváč pre TV JOJ potvrdil, že komunikáciu s Alenou Zs. riešil ešte ako minister obrany (2012 – 2016) s vtedajším šéfom

BRATISLAVA 23. januára (WebNoviny.sk) - Podpredseda parlamentu Martin Glváč pre TV JOJ potvrdil, že komunikáciu s Alenou Zs. riešil ešte ako minister obrany (2012 - 2016) s vtedajším šéfom Vojenského obranného spravodajstva. Ako ďalej informuje portál televízie noviny.sk, komunikácia podľa neho bola čisto osobná a nepredstavovala žiadne bezpečnostné riziká. Napriek tomu aj na odporúčanie komunikoval aj cez svojich ľudí. Glváč v rozhovore zároveň vylúčil, že by sa s Alenou Zs. kedykoľvek stretol, či už v Národnej rade SR, alebo inde. K osobnému stretnutiu podľa neho nikdy neprišlo. Portál pripomína, že to, či bola niekedy naživo v parlamente, budú vyšetrovatelia vedieť už čoskoro. Vyžiadali si totiž z parlamentu údaje o návštevách. Úrad špeciálnej prokuratúry zatiaľ nepotvrdil, že by v tomto prípade spolupracoval s Martinom Glváčom. K takýmto informáciám sa nevyjadrila ani Slovenská informačná služba (SIS) či Vojenské spravodajstvo.

Viac k témam: podpredseda strany Smer-SD, SIS Slovenská informačná služba, Smer-SD, Vojenské spravodajstvo (VS)
Zdroj: Webnoviny.sk - Smerák Glváč riešil komunikáciu s Alenou Zs. s Vojenským obranným spravodajstvom © SITA Všetky práva vyhradené.