23.08 / Meniny má Filip

Ceny ropy sa vyvíjali zmiešane, Brent si polepšila a ľahká americká ropa zlacnela

10.02.2019 10:58

Severomorská ropa Brent, ktorej cena sa považuje za medzinárodnú referenčnú cenu, sa v piatok popoludní obchodovala na úrovni 61,76 USD za barel. NEW YORK 10. februára (WebNoviny.sk) – Ceny ropy sa v priebehu posledného obchodovacieho dňa tohto týždňa vyvíjali zmiešane. Severomorská ropa Brent, ktorej cena sa považuje za medzinárodnú referenčnú cenu, sa v piatok popoludní

NEW YORK 10. februára (WebNoviny.sk) - Ceny ropy sa v priebehu posledného obchodovacieho dňa tohto týždňa vyvíjali zmiešane. Severomorská ropa Brent, ktorej cena sa považuje za medzinárodnú referenčnú cenu, sa v piatok popoludní obchodovala na úrovni 61,76 USD za barel, čiže oproti predošlému dňu bola vyššie o 13 centov. Barel ľahkej americkej ropy sa však v tom čase v elektronickom obchodovaní na newyorskej komoditnej burze predával za 52,39 USD, čo znamenalo, že oproti predchádzajúcemu obchodovaciemu dňu bola lacnejšia o 25 centov.

Viac k témam: ceny ropy, ľahká americká ropa, ropa, Severomorská ropa Brent
Zdroj: Webnoviny.sk - Ceny ropy sa vyvíjali zmiešane, Brent si polepšila a ľahká americká ropa zlacnela © SITA Všetky práva vyhradené.