26.05 / Meniny má Dušan

Video: Žena vrazila autom do policajnej stanice v San Pedre a potom sa snažila z vestibulu vycúvať

11.02.2019 14:38

Vo vozidle sa nachádzalo aj dieťa. LOS ANGELES 11. februára (WebNoviny.sk) – Polícia v americkom San Pedre v Kalifornii vyšetruje dôvod, prečo žena vrazila autom do policajnej stanice. Incident sa stal v sobotu o 4:45 tamojšieho času. Vo vozidle sa nachádzalo aj dieťa. Polícia z Los Angeles má k dispozícii video, na ktorom je možné

LOS ANGELES 11. februára (WebNoviny.sk) - Polícia v americkom San Pedre v Kalifornii vyšetruje dôvod, prečo žena vrazila autom do policajnej stanice. Incident sa stal v sobotu o 4:45 tamojšieho času. Vo vozidle sa nachádzalo aj dieťa. Polícia z Los Angeles má k dispozícii video, na ktorom je možné vidieť, ako vodička manévrovala pred budovou, prerazila sklené dvere a dostala sa do vestibulu policajnej stanice. Následne z miesta vycúvala, pričom takmer zrazila policajta, ktorý musel odskočiť, aby ho nezachytili otvorené dvere auta. Matku aj s dieťaťom po incidente v rámci prevencie previezli do nemocnice. Meno vodičky zatiaľ nezverejnili.

Viac k témam: policajná stanica
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Žena vrazila autom do policajnej stanice v San Pedre a potom sa snažila z vestibulu vycúvať © SITA Všetky práva vyhradené.