23.08 / Meniny má Filip

Vo Svidníku horeli tri škodovky a Fiat, škody vyčíslili na viac ako 43-tisíc eur

12.02.2019 09:55

Išlo o vozidlá Škoda Fabia, Fiat Freemont, Škoda Octavia a Felicia Combi. SVIDNÍK 12. februára (WebNoviny.sk) – Hasiči zo Svidníka zasahovali v pondelok v noci pri požiari štyroch osobných motorových vozidiel na Bardejovskej ulici. Požiar bol ohlásený krátko po 23:30. Ako informoval operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove, požiar spôsobil škodu

SVIDNÍK 12. februára (WebNoviny.sk) – Hasiči zo Svidníka zasahovali v pondelok v noci pri požiari štyroch osobných motorových vozidiel na Bardejovskej ulici. Požiar bol ohlásený krátko po 23:30. Ako informoval operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove, požiar spôsobil škodu na troch autách so svidníckym a jednom so stropkovským evidenčným číslom. Išlo o vozidlá Škoda Fabia, Fiat Freemont, Škoda Octavia a Felicia Combi. „Požiarom boli zasiahnuté dve motorové vozidlá a dve boli požiarom poškodené. Predbežná škoda je 43 200 eur. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania,“ uviedol operačný dôstojník s tým, že pri požiari zasahovalo päť svidníckych hasičov s dvoma kusmi techniky.

Viac k témam: hasiči, Hasičský a záchranný zbor (HaZZ), požiar
Zdroj: Webnoviny.sk - Vo Svidníku horeli tri škodovky a Fiat, škody vyčíslili na viac ako 43-tisíc eur © SITA Všetky práva vyhradené.