23.08 / Meniny má Filip

V štáte Michoacán našli v opustenom aute päť tiel, zrejme patria nezvestným policajtom

12.02.2019 10:25

Telá mali strelné rany. Vozidlo v januári v susednom štáte Mexiko nahlásili ako ukradnuté. MEXIKO 12. februára (WebNoviny.sk) – Úrady v štáte Michoacán na západe Mexika našli v opustenom pickupe päť tiel. Tie podľa nich pravdepodobne patrili policajtom z mesta Tuzantla, ktorí sú od minulého týždňa nezvestní, píšu miestne médiá. Štátna prokuratúra vo vyhlásení v

MEXIKO 12. februára (WebNoviny.sk) - Úrady v štáte Michoacán na západe Mexika našli v opustenom pickupe päť tiel. Tie podľa nich pravdepodobne patrili policajtom z mesta Tuzantla, ktorí sú od minulého týždňa nezvestní, píšu miestne médiá. Štátna prokuratúra vo vyhlásení v pondelok informovala, že vyšetruje nález tiel a auta, ktoré našli v meste Zitácuaro, zhruba 160 kilometrov západne od hlavného mesta Mexiko. Ako ďalej uviedla, telá mali strelné rany. Vozidlo v januári v susednom štáte Mexiko nahlásili ako ukradnuté.

Viac k témam: polícia
Zdroj: Webnoviny.sk - V štáte Michoacán našli v opustenom aute päť tiel, zrejme patria nezvestným policajtom © SITA Všetky práva vyhradené.