23.08 / Meniny má Filip

V nemocniciach v Banskej Štiavnici a Žiari nad Hronom pre chrípku zakázali návštevy

12.02.2019 15:52

Zákaz návštev platí až do odvolania. BANSKÁ BYSTRICA 12. februára (WebNoviny.sk) – Na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva so sídlom v Žiari nad Hronom platí od stredy 13. februára zákaz návštev na všetkých lôžkových oddeleniach nemocníc v Žiari nad Hronom a v Banskej Štiavnici. Dôvodom je vysoký nárast počtu chorých na akútne respiračné ochorenia

BANSKÁ BYSTRICA 12. februára (WebNoviny.sk) - Na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva so sídlom v Žiari nad Hronom platí od stredy 13. februára zákaz návštev na všetkých lôžkových oddeleniach nemocníc v Žiari nad Hronom a v Banskej Štiavnici. Dôvodom je vysoký nárast počtu chorých na akútne respiračné ochorenia (ARO), chrípku a chrípke podobné ochorenia v daných okresoch. Ako informovala agentúru SITA komunikačná špecialistka Svet zdravia Jana Fedáková, zákaz návštev platí až do odvolania.

Viac k témam: Banská Štiavnica, chrípka, nemocnica, Žiar nad Hronom
Zdroj: Webnoviny.sk - V nemocniciach v Banskej Štiavnici a Žiari nad Hronom pre chrípku zakázali návštevy © SITA Všetky práva vyhradené.