19.02 / Meniny má Vlasta

Školák v Komárne vynechal 666 vyučovacích hodín, jeho bratovi za to hrozí väzenie

13.02.2019 11:12

Polícia už v tejto súvislosti vedie trestné stíhanie vo veci pre ohrozovanie mravnej výchovy mládeže, kde je trestná sadzba až dva roky. BRATISLAVA/KOMÁRNO 13. februára (WebNoviny.sk) – Až 666 vyučovacích hodín vymeškal v minulom školskom roku 16-ročný žiak základnej školy v Komárňanskom okrese. Jeho zákonným zástupcom je jeho 22-ročný brat, od školy dostal viacero upozornení,

BRATISLAVA/KOMÁRNO 13. februára (WebNoviny.sk) - Až 666 vyučovacích hodín vymeškal v minulom školskom roku 16-ročný žiak základnej školy v Komárňanskom okrese. Jeho zákonným zástupcom je jeho 22-ročný brat, od školy dostal viacero upozornení, nič sa však nezmenilo. Škola sa to preto rozhodla riešiť oznámením úradom. Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, polícia už v tejto súvislosti vedie trestné stíhanie vo veci pre ohrozovanie mravnej výchovy mládeže, kde je trestná sadzba až dva roky.

Viac k témam: slovenská základná škola, študent
Zdroj: Webnoviny.sk - Školák v Komárne vynechal 666 vyučovacích hodín, jeho bratovi za to hrozí väzenie © SITA Všetky práva vyhradené.