20.05 / Meniny má Bernard

Video: Mestom Roetgen pri hraniciach s Belgickom sa prehnalo tornádo, poškodilo desiatky domov

14.03.2019 14:48

Ľahké zranenia utrpeli piati ľudia. BERLÍN 14. marca (WebNoviny.sk) – Na západe Nemecka poškodilo tornádo, ktoré hasiči označili za „krátke ale prudké„, okolo 30 domov, z ktorých desať je momentálne neobývateľných. Tornádo zasiahlo v stredu popoludní malé mesto Roetgen v blízkosti hraníc s Belgickom. Desiatky obyvateľov museli stráviť nasledujúcu noc u priateľov alebo v miestnom

BERLÍN 14. marca (WebNoviny.sk) - Na západe Nemecka poškodilo tornádo, ktoré hasiči označili za "krátke ale prudké", okolo 30 domov, z ktorých desať je momentálne neobývateľných. Tornádo zasiahlo v stredu popoludní malé mesto Roetgen v blízkosti hraníc s Belgickom. Desiatky obyvateľov museli stráviť nasledujúcu noc u priateľov alebo v miestnom hoteli. Vyčíňajúci prírodný živel zachytilo video zverejnené na sociálnych sieťach. Úrady vo štvrtok uviedli, že ľahké zranenia utrpeli piati ľudia.

Viac k témam: tornádo
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Mestom Roetgen pri hraniciach s Belgickom sa prehnalo tornádo, poškodilo desiatky domov © SITA Všetky práva vyhradené.