26.05 / Meniny má Dušan

Dvojica kradla rozvodné skrinky z novostavieb a potom ich predávala cez internetový bazár

15.03.2019 11:59

K činom sa priznali a škody sú ochotní nahradiť. BRATISLAVA/TRNAVA 15. marca (WebNoviny.sk) – Policajti objasnili krádeže rozvodných skriniek z novostavieb v obci Špačince v Trnavskom okrese. Zlodeji ukradli 34 skriniek v hodnote vyše 4 200 eur. Tieto činy majú na svedomí dvaja muži vo veku 22 a 25 rokov z okresu Hlohovec. Ako agentúru

BRATISLAVA/TRNAVA 15. marca (WebNoviny.sk) - Policajti objasnili krádeže rozvodných skriniek z novostavieb v obci Špačince v Trnavskom okrese. Zlodeji ukradli 34 skriniek v hodnote vyše 4 200 eur. Tieto činy majú na svedomí dvaja muži vo veku 22 a 25 rokov z okresu Hlohovec. Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, ukradnuté rozvodové skrine postupne predávali cez internetový bazár po 40 eur. Rovnakého činu sa dopustili aj v Šoporni v okrese Galanta, kde sa im podarilo demontovať päť rozvodných skriniek. K činom sa priznali a škody sú ochotní nahradiť. Obaja sú obvinení z krádeže a za spôsobenie väčšej škody im hrozí trest na šesť mesiacov až tri roky.

Viac k témam: krádež, polícia
Zdroj: Webnoviny.sk - Dvojica kradla rozvodné skrinky z novostavieb a potom ich predávala cez internetový bazár © SITA Všetky práva vyhradené.