18.06 / Meniny má Vratislav(a)

Poliak skončil v rukách polície, je podozrivý z krádeží v drogériách takmer po celom Slovensku

18.03.2019 15:41

Poliak už čelí obvineniam z krádeže, stíhaný je vo vyšetrovacej väzbe. BRATISLAVA/HLOHOVEC 18. marca (WebNoviny.sk) – V rukách polície skončil 33-ročný Poliak, ktorý je podozrivý z krádeží v drogériách takmer po celom Slovensku. Koncom februára a začiatkom marca kradol v predajniach v meste Hlohovec a spôsobil tu škodu za takmer 800 eur. Polícia následne zverejnila

BRATISLAVA/HLOHOVEC 18. marca (WebNoviny.sk) - V rukách polície skončil 33-ročný Poliak, ktorý je podozrivý z krádeží v drogériách takmer po celom Slovensku. Koncom februára a začiatkom marca kradol v predajniach v meste Hlohovec a spôsobil tu škodu za takmer 800 eur. Polícia následne zverejnila pátranie. Podozrivého muža zadržali v piatok policajti v Košiciach a eskortovali ho na Obvodné oddelenie v Hlohovci. Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, Poliak už čelí obvineniam z krádeže, stíhaný je vo vyšetrovacej väzbe.

Viac k témam: krádež, polícia
Zdroj: Webnoviny.sk - Poliak skončil v rukách polície, je podozrivý z krádeží v drogériách takmer po celom Slovensku © SITA Všetky práva vyhradené.