26.06 / Meniny má Adriána

Žena chcela počas letu otvoriť dvere lietadla, cestujúci ju spacifikovali

19.03.2019 20:07

Žena podľa všetkého nemala zlý úmysel a jej konanie bolo podľa dostupných informácií zapríčinené jej zdravotným stavom. ROMULUS 19. marca (WebNoviny.sk) – Cestujúci na palube letu z Indianapolisu do Detroitu museli v utorok spacifikovať pasažierku, ktorá sa počas letu snažila otvoriť vstupné dvere na lietadle. Pasažierku museli potom držať pod kontrolou po celý čas letu.

ROMULUS 19. marca (WebNoviny.sk) - Cestujúci na palube letu z Indianapolisu do Detroitu museli v utorok spacifikovať pasažierku, ktorá sa počas letu snažila otvoriť vstupné dvere na lietadle. Pasažierku museli potom držať pod kontrolou po celý čas letu. Let 5972 americkej leteckej spoločnosti Republic Airline pristál v Detroite z tohto dôvodu skôr, ako bol jeho očakávaný prílet a ženu odovzdali do rúk polícii. Podľa hovorkyne detroitského letiska Ericy Donerson žena podľa všetkého nemala zlý úmysel a jej konanie bolo podľa dostupných informácií zapríčinené jej zdravotným stavom.

Viac k témam: lietadlo
Zdroj: Webnoviny.sk - Žena chcela počas letu otvoriť dvere lietadla, cestujúci ju spacifikovali © SITA Všetky práva vyhradené.