18.06 / Meniny má Vratislav(a)

Polícia vyšetruje kurióznu nehodu, otec pri menení plienky omylom postrelil seba aj dieťa

15.04.2019 11:40

Muž je podľa lekárov vo vážnom stave. BIRMINGHAM 15. apríla (WebNoviny.sk) – V americkom štáte Alabama otec omylom postrelil svoje dieťa aj seba. Stalo sa tak cez víkend pri menení plienky na parkovisku pred detským centrom v meste Vestavia Hills. Muž chcel na zadnom sedadle auta vymeniť plienku svojej dcérke a siahol do tašky s

BIRMINGHAM 15. apríla (WebNoviny.sk) - V americkom štáte Alabama otec omylom postrelil svoje dieťa aj seba. Stalo sa tak cez víkend pri menení plienky na parkovisku pred detským centrom v meste Vestavia Hills. Muž chcel na zadnom sedadle auta vymeniť plienku svojej dcérke a siahol do tašky s hygienickými potrebami, kde zrejme nechcene zavadil o pištoľ, informovala stanica CNN. Guľka najprv preletela mužovi cez nohu, zranila nohu dieťaťa a napokon skončila v otcovom hrudníku. Dieťa je v poriadku, otec je však podľa lekárov vo vážnom stave. Kurióznou nehodou sa zaoberá polícia.

Viac k témam: dieťa, streľba
Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia vyšetruje kurióznu nehodu, otec pri menení plienky omylom postrelil seba aj dieťa © SITA Všetky práva vyhradené.