11.12 / Meniny má Hilda

Foto: Na zjazde z Prístavného mosta sa zrazili autá, jedno vyletelo z cesty

19.04.2019 13:34

Dopravná nehoda v Bratislave. BRATISLAVA 19. apríla (WebNoviny.sk) – Na zjazde z Prístavného mosta v Bratislave v smere do Petržalky sa zrazili dve autá, pričom jedno vyletelo z cesty. Ako agentúru SITA informoval Hasičský a záchranný útvar hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy, hasiči poskytli s prítomnou posádkou Záchrannej zdravotnej služby prvú pomoc jednej osobe a

BRATISLAVA 19. apríla (WebNoviny.sk) - Na zjazde z Prístavného mosta v Bratislave v smere do Petržalky sa zrazili dve autá, pričom jedno vyletelo z cesty. Ako agentúru SITA informoval Hasičský a záchranný útvar hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy, hasiči poskytli s prítomnou posádkou Záchrannej zdravotnej služby prvú pomoc jednej osobe a zabezpečili miesto dopravnej nehody v spolupráci s Policajným zborom Slovenskej republiky. Na operačné stredisko dopravnú nehodu hlásili krátko pred jedenástou hodinou. Zobraziť fotogalériu k článku:
Na zjazde z Prístavného mosta v Bratislave sa zrazili autá, jedno vyletelo z cesty

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Na zjazde z Prístavného mosta sa zrazili autá, jedno vyletelo z cesty © SITA Všetky práva vyhradené.