26.05 / Meniny má Dušan

Motocyklista sa čelne zrazil s autom, leteckí záchranári mu už nedokázali pomôcť

20.04.2019 18:57

Zraneniam na mieste podľahol. BRATISLAVA 20. apríla (WebNoviny.sk) – Pri dopravnej nehode, ktorá sa stala v sobotu popoludní pri vjazde do obce Moškovec (okres Turčianske Teplice), zahynul 39-ročný muž. „Išlo o čelnú zrážku motocyklistu a osobného motorového vozidla. Po zrážke ostal motorkár ležať v bezvedomí mimo vozovky,“ informovala hovorkyňa spoločnosti Air – Transport Europe Zuzana

BRATISLAVA 20. apríla (WebNoviny.sk) - Pri dopravnej nehode, ktorá sa stala v sobotu popoludní pri vjazde do obce Moškovec (okres Turčianske Teplice), zahynul 39-ročný muž. „Išlo o čelnú zrážku motocyklistu a osobného motorového vozidla. Po zrážke ostal motorkár ležať v bezvedomí mimo vozovky," informovala hovorkyňa spoločnosti Air - Transport Europe Zuzana Hopjaková. Podľa Hopjakovej boli jeho zranenia natoľko vážne, že mu záchranári nedokázali pomôcť a zraneniam na mieste podľahol.

Viac k témam: leteckí záchranári, motocyklista
Zdroj: Webnoviny.sk - Motocyklista sa čelne zrazil s autom, leteckí záchranári mu už nedokázali pomôcť © SITA Všetky práva vyhradené.