09.12 / Meniny má Izabela

Danko praje novej prezidentke Čaputovej ľudskosť a Bugár jej želá zachovanie nadstraníckosti

15.06.2019 18:57

Novú prezidentku SR Zuzanu Čaputovú ešte v sobotu večer čaká slávnostná recepcia.

BRATISLAVA 15. júna (WebNoviny.sk) – Predseda Národnej rady SR a Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko praje novej prezidentke Zuzane Čaputovej, aby pomohla ľuďom zachovať si ľudskosť. Agentúru SITA o tom informovala Zuzana Škopcová z Kancelárie predsedu SNS. Na Facebooku Čaputovej zablahoželal aj predseda koaličnej strany Most-Híd Béla Bugár. Prezidentke želá, aby ostala nadstraníckou. „Prezidentke prajem úspešné plnenie mandátu, aby až do konca volebného obdobia dokázala ostať nadstraníckou hlavou štátu a byť tak prezidentkou naozaj každého občana nášho štátu. Aj príslušníkov menšín. Nech sa jej podarí splniť čo najviac z toho, čo Slovensku vo svojom dnešnom inauguračnom prejave sľúbila,“ píše na svojom profile Bugár. Je rád, že Zuzana Čaputová neprichádza s čiernymi okuliarmi. Zobraziť fotogalériu k článku:
Inaugurácia Zuzany Čaputovej VIAC O TÉME: INAUGURÁCIA ZUZANY ČAPUTOVEJ

Viac k témam: Inaugurácia Zuzany Čaputovej, Most-Híd, predseda Národnej rady SR (NR SR), predseda Slovenskej národnej strany (SNS), SNS Slovenská národná strana
Zdroj: Webnoviny.sk - Danko praje novej prezidentke Čaputovej ľudskosť a Bugár jej želá zachovanie nadstraníckosti © SITA Všetky práva vyhradené.