09.12 / Meniny má Izabela

Kiskova strana pre Fica nič neznamená, nebyť médií, nevyšiel by z domu, tvrdí šéf Smeru

17.06.2019 17:44

Robert Fico je presvedčený, že strana Kisku je problém liberálov, opozície. Strany Smer-SD sa to podľa jej predsedu vôbec netýka.

BRATISLAVA 17. júna (WebNoviny.sk) - Pre predsedu strany Smer-SD Roberta Fica neznamená nová strana Andreja Kisku vôbec nič. Povedal to Fico v pondelok na krátkom brífingu pred novinármi s tým, že keby médiá nad Kiskom nedržali ochrannú ruku po celý čas, tak by nemohol vyjsť zo svojho domu v Poprade. "Neviem si predstaviť, že dnes potichu tolerujete, že klamal pri financovaní prezidentskej kampane. Prelietal milióny eur na súkromné cesty," povedal Fico s tým, že Kiska aj jemu niekoľkokrát klamal. Fico je presvedčený, že strana Kisku je problém liberálov, opozície. Strany Smer-SD sa to podľa Fica vôbec netýka. Zároveň povedal, že nebude robiť vyhlásenia o tom, či by bol ochotný s Kiskovou stranou po voľbách spolupracovať. "Nebudem rozprávať čo, bude, pre mňa je dôležitý výsledok parlamentných volieb," dodal a podotkol, že Kisku si nemôže vážiť a jeho strana pre neho nič neznamená.

Viac k témam: Kiskova politická strana, Za ľudí
Zdroj: Webnoviny.sk - Kiskova strana pre Fica nič neznamená, nebyť médií, nevyšiel by z domu, tvrdí šéf Smeru © SITA Všetky práva vyhradené.