30.05 / Meniny má Ferdinand

Foto: Polícia chytila a obvinila sprejera, poďakovala aj všímavému občanovi

17.08.2019 20:54

Polícia zároveň ďakuje všímavému občanovi, ktorý bol svedkom konania sprejera, neváhal a hneď privolal hliadku mestskej polície.

17.8.2019 (Webnoviny.sk) - Polícia obvinila sprejera, ktorý poškodil fasádu bývalého vodojemu v parku na Svoradovej ulici v bratislavskom Starom Meste. Škodu vyčíslili na 364 eur Ako informuje bratislavská krajská polícia na svojom facebookovom profile, 54-ročný Juraj H. z Myjavy čelí obvineniu z úmyselného prečinu poškodzovania cudzej veci. Muž počas tohto týždňa večer poškodil fasádu vodojemu v parku na Svoradovej ulici v Bratislave, na ktorú nasprejoval nápis „Buď pozdravená matka“. Spôsobil tak škodu 364 eur. Poďakovanie všímavému občanovi Tá páchateľa zadržala na mieste aj so sprejom a odovzdala hliadke policajného zboru. Juraja H. dali do cely policajného zaistenia. Prípad sa riešil v tzv. super rýchlom konaní. V prípade preukázania viny hrozí mužovi väzenie až na jeden rok.

Viac k témam: sprejer
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Polícia chytila a obvinila sprejera, poďakovala aj všímavému občanovi © SITA Všetky práva vyhradené.