13.08 / Meniny má Lubomír

V strane Smer-SD podľa vicepremiéra Rašiho nie je napätie a Pellegrini bude na kandidátke

11.09.2019 10:29

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Richard Raši sa vyjadril aj k videu Roberta Fica o Milanovi Mazurekovi.

11.9.2019 (Webnoviny.sk) - Predseda vlády Peter Pellegrini potiahne fungovanie kabinetu až do parlamentných volieb a bude na kandidátke strany Smer-SD. Novinárom to pred stredajším rokovaním vlády povedal podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Richard Raši. Pellegrini chýbal na krajskej rade Vicepremiér tak reagoval na otázky o medializovanom stretnutí Krajskej rady strany Smer-SD v Bratislave, kam Pellegrini neprišiel. „Ani ja som nebol na všetkých krajských snemoch, pretože mi to pracovný program nedovolil. Pravdepodobne to bolo príčinou aj u predsedu vlády. Určite to neznamená nič," povedal Raši. „Som presvedčený, že Peter Pellegrini potiahne vládu ako podpredseda strany Smer-SD do parlamentných volieb a bude na kandidátke," dodal Raši. Ficovo video k Mazurekovi Novinári sa ho pýtali aj na nedávne video predsedu Smeru Roberta Fica (Smer-SD), v ktorom komentoval rozhodnutie súdu v prípade už exposlanca Národnej rady SR Milana Mazureka. Podľa Rašiho išlo v tomto prípade iba o zlý výber slov, sám sa s názormi Mazureka nestotožňuje. „Som presvedčený, že Robert Fico to nemyslel tak, ako to bolo interpretované v médiách. Skôr tie slová boli mienené inak, zrejme bol použitý zlý slovosled. Určite si ja ako osoba nemyslím to, čo pán Mazurek," uzavrel Raši.

Viac k témam: Parlamentné voľby do NRSR na Slovensku 2020, podpredseda strany Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk - V strane Smer-SD podľa vicepremiéra Rašiho nie je napätie a Pellegrini bude na kandidátke © SITA Všetky práva vyhradené.