15.07 / Meniny má Henrich

Domáca starostlivosť s novými prípravkami od Sothys pre kompletnú detoxikáciu pleti

15.10.2019 09:28

Jedinečné prípravky od Sothys, ktoré už počas 14 dní sa postarajú o výrazné omladenie pleti, si môžete objednať cez eshop Sothys na www.sothys.sk.

15.10.2019 (Webnoviny.sk) - Jedinečné prípravky od Sothys, ktoré už počas 14 dní sa postarajú o výrazné omladenie pleti, si môžete objednať cez eshop Sothys na www.sothys.sk. Táto jedinečná produktová línia pre ochranu pleti proti znečisteniu obsahuje: ENERGIZUJÚCE SÉRUM DETOXIKAČNÝ ENERGIZUJÚCI OMLADZUJÚCI KRÉM OCHRANNÁ DETOXIKAČNÁ ESENCIA ENERGIZUJÚCE ROZŽIARUJÚCE AMPULKY ENERGIZUJÚCI KOREKTOR/EE KRÉM ENERGIZUJÚCE SÉRUM Exrémne jemné a ľahké sérum bolo vyvinuté na pomoc a ochranu pleti v akejkoľvek situácii v boji proti škodlivým vplyvom oxidačného stresu, ktorý začne vplýva na starnutie pokožky. Perfektné na podporu každodennej starostlivosti: jeho ľahká textúra umožňuje použitie ako prvý krok pred použitím iných sér a optimalizuje efektivitu použitého krému. Intenzívny spôsob používania: Energizujúce sérum + Detoxikačný energizujúci omladzujúci krém. Počas celého roka: Energizujúce sérum v kombinácii s akýmkoľvek iným používaným krémom Sothys. DETOXIKAČNÝ ENERGIZUJÚCI OMLADZUJÚCI KRÉM Efektívny partner v boji proti denným agresorom, tento detoxikačný, energizujúci, vyvažujúci krém odhaľuje žiarivosť každej pleti, dokonca aj mdlej a stresovanej pleti. Morský komplex obnovuje mikroflóru pleti a tiež bariérnu funkciu pleti v boji proti oxidatívnemu stresu! OCHRANNÁ DETOXIKAČNÁ ESENCIA Nová zbraň na boj proti znečisteniu ovzdušia  vhodná na zapojenie do Vašej každodennej kozmetickej rutiny na ochranu mladosti pleti. Táto formula funguje ako bariéra proti znečisteniu. Jej inovovaná fľaša s dávkovačom zabezpečí presnú dávku potrebnú na ochranu počas dňa, kým bude vaša pokožka zabalená do veľmi príjemného hydratačného závoja. Nakvapkajte pár kvapiek do dlane ruky a naneste na tvár a krk. Zapracujte poklepmi do pokožky. Použite ráno po použití vášho krému na ochranu pokožky a večer po očistení pleti, pred použitím krému na ochranu pokožky pred znečistením. ENERGIZUJÚCE ROZŽIARUJÚCE AMPULKY Tieto ampulky fungujú ako instantná transparentná maska, ktorá okamžite vyhládza vrásky. Po vyčistení pleti, naneste svoj klasický Sothys krém, potom naneste množstvo z celej ampule na tvár, krk a jemne vmasírujte do pleti. Môže sa kombinovať s podkladovým make-upom na vytvorenie nepriestrelného líčenia! ENERGIZUJÚCI KOREKTOR/EE KRÉM Úžasná textúra, ktorá sa počas aplikácie mení a adaptuje na všetky typy a tóny pleti. Ideálny na použitie ako podkladová báza pod make-up, môže byť použitý aj samostatne na rozžiarenie pleti – prirodzený korigujúci efekt. VÝSLEDOK: V jednom kroku sú vizuálne nedokonalosti vykorigované a pleť je zjednotená Viac na www.sothys.sk Inzercia

Viac k témam: kozmetika, pleť, Sothys
Zdroj: Webnoviny.sk - Domáca starostlivosť s novými prípravkami od Sothys pre kompletnú detoxikáciu pleti © SITA Všetky práva vyhradené.