01.10 / Meniny má Arnold

Polícia obvinila z vraždy 55-ročného Petra, v rodinnom dome dobodal muža

11.07.2020 16:23

Obvinený mal v noci zo štvrtka 9. júla na piatok 10. júla v Ružomberku v rodinnom dome úmyselne usmrtiť 50 ročného muža.

11.7.2020 (Webnoviny.sk) - Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Žiline obvinil 55-ročného Petra z obzvlášť závažného zločinu vraždy. Agentúru SITA o tom informoval Radko Moravčík z Oddelenie komunikácie a prevencie KR PZ v Žiline. Zadržaný už čelí obvineniu z trestného činu vraždy. Mal úmyselne usmrtiť 50 ročného muža, ktorý na následky napadnutia nožom zomrel. „Obvinený muž mal v noci zo štvrtka 9. júla na piatok 10. júla v Ružomberku v rodinnom dome úmyselne usmrtiť 50-ročného muža. Mal mu nožom spôsobiť zranenia na následky ktorých zomrel,“ informuje Moravčík s tým, že vyšetrovateľ Policajného zboru už spracoval podnet na návrh na vzatie obvineného muža do väzby. „Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,“ uzavrel.

Viac k témam: útok nožom, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia obvinila z vraždy 55-ročného Petra, v rodinnom dome dobodal muža © SITA Všetky práva vyhradené.