03.03 / Meniny má Bohumil(a)

Amazon zamieril na sever Európy, internetový obchod spustil svoju švédsku stránku

29.10.2020 07:10

Americký internetový predajca bude vo Švédsku doručovať tovary bezplatne pri objednávkach za viac ako 229 švédskych korún.

29.10.2020 (Webnoviny.sk) - Americký internetový predajca Amazon uviedol v stredu do prevádzky osobitnú stránku pre švédsky trh. Zákazníci v škandinávskej krajine si odteraz budú môcť na stránke amazon.se vybrať zo zhruba 150 miliónov produktov. Siedma stránka v Európe Firma tak v Európe otvára siedmu národnú internetovú stránku. Prostredníctvom národných domén už Amazon obchoduje vo Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku, Holandsku a Veľkej Británii. „Dnes sme iba naštartovali stránku amazon.se. Budeme naďalej tvrdo pracovať na tom, aby sme si získali dôveru švédskych zákazníkov rozširovaním ponuky produktov, garantovaním nízkych cien a zabezpečím pohodlného a dôveryhodného prostredia pre nákupy,“ uviedol vo vyhlásení zástupca spoločnosti Alex Ootes. Výdavky na dodávku tovarov Zákazníci zo Švédska a iných severských krajín doteraz od Amazonu nakupovali prostredníctvom stránok registrovaných v Nemecku a Veľkej Británii. To zo sebou prinášalo výdavky súvisiace s dodávkou tovarov. Ako informovala spoločnosť, vo Švédsku bude doručovať tovary bezplatne pri objednávkach za viac ako 229 švédskych korún (SEK).

Viac k témam: internetový obchod, online nakupovanie
Zdroj: Webnoviny.sk - Amazon zamieril na sever Európy, internetový obchod spustil svoju švédsku stránku © SITA Všetky práva vyhradené.