03.03 / Meniny má Bohumil(a)

Vo väzbe skončil muž pre drogovú činnosť, trestaný už bol pre rovnakú vec šesťkrát (foto)

30.11.2020 18:18

Krajský policajný vyšetrovateľ ho už obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných látok, ich držania a obchodovania s nimi.

30.11.2020 (Webnoviny.sk) - Polícia vo Zvolene zadržala 43-ročného muža za drogovú trestnú činnosť a krajský policajný vyšetrovateľ ho už obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Ako informovala banskobystrická krajská polícia, pretože obvinený bol v minulosti už šesťkrát súdne trestaný a pre obzvlášť závažný drogový zločin aj právoplatne odsúdený, sudca okresného súdu na podnet vyšetrovateľa už vzal obvineného do väzby. Drogy policajti našli pri prehliadke osobného auta aj v byte vo Zvolene. Kriminalisti našli bielu kryštalickú látku, sušený rastlinný materiál, ako aj ďalšie veci súvisiace s drogovou trestnou činnosťou. Aj vykonaná expertíza potvrdila, že ide o drogy.

Viac k témam: drogový díler, drogy, obvinenie, zločin
Zdroj: Webnoviny.sk - Vo väzbe skončil muž pre drogovú činnosť, trestaný už bol pre rovnakú vec šesťkrát (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.