17.09 / Meniny má Olympia

Mikulec má podporu strany SaS, na poslaneckom klube však riešili výhrady k jeho zotrvaniu vo funkcii

04.08.2021 16:07

S pôsobením Mikulca na pozícii ministra vnútra vyjadrili v poslednej dobe nespokojnosť predovšetkým predstavitelia hnutia Sme rodina.

4.8.2021 (Webnoviny.sk) - Minister vnútra SR Roman Mikulec (OĽaNO) má podporu strany Sloboda a Solidarita (SaS). Na stredajšej tlačovej konferencii to uviedol šéf strany a minister hospodárstva Richard Sulík. Zároveň nevedel povedať, kedy by sa mohla konať koaličná rada k zotrvaniu Mikulca vo funkcii. „Samozrejme, že aj my v strane máme nejaké otázky a výhrady na pána Mikulca, ale riešime to tak, že si ho zavoláme na rokovanie poslaneckého klubu, čo sa aj stalo. Pán minister nám to vysvetlil a tým pádom je to pre nás uzavretá vec," doplnil Sulík. S pôsobením Mikulca na pozícii ministra vnútra vyjadrili v poslednej dobe nespokojnosť predovšetkým predstavitelia hnutia Sme rodina. Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak svojho času povedal, že Mikulec nezvláda výkon svojej funkcie a na ministerstve má chaos. Predseda poslaneckého klubu Sme rodina Peter Pčolinský sa dokonca nedávno nechal počuť, že by mal Mikulec zo svojej funkcie odstúpiť. V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: koaličná rada, minister hospodárstva SR, minister vnútra SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Mikulec má podporu strany SaS, na poslaneckom klube však riešili výhrady k jeho zotrvaniu vo funkcii © SITA Všetky práva vyhradené.