21.11 / Meniny má Elvíra

Redesignujeme, meníme, vylepšujeme

Milý čitateľ. Vítam ťa, na nových Topnovinkách.

Ako si si zrejme všimol, náš web prešiel jemným redesignom a to najmä hlavná stránka

Vraciame sa k svojej podstate, k modelu, pre ktorý bol web Topnovinky.sk, v roku 2012 založený. Každý deň, či je nedeľa a či sviatok, budeme pre teba mapovať slovenský internet a tie najzaujímavejšie, najčítanejšie a najsexi články budeme umiestňovať na hlavnú stránku. Dostaneš sa k nim, ako už iste poznáš cez tlačidlo - Pokračovať v čítaní.

Koľko článkov, sa denne dostane na HS?

  • denne vyberieme TOP-10. Tieto články budú mať tú česť, prezentovať sa na našej HS. 

Ako spoznám, ktorý článok je TOP-1, TOP-2, …?

  • jednoducho! Na hlavnej stránke svieti infoška, “Poradie článkov sa mení na základe ich atraktivity”, to znamená, že čím je článok čítanejší, tým vyšše sa na HS nachádza. Samozrejme, poradie článkov sa bude v priebehu dňa meniť.

Môžem si dobré články niekam uložiť?

  • Táto funkcionalita ostáva nezmenená. Ak si chceš článok na webe “zapamätať”, použi tlačidlo -obľúbené-. Pridáš ho tak do svojho zoznamu. Pristupovať k nemu môžeš cez voľby v pravom, hornom rohu. 

 

Zmenili sme aj navigáciu, lepšie povedané, presunuli sme ju až do pätičky webu. Dôvod? Chceme, aby si mal po načítaní stránky v hľadáčiku len to najpodstatnejšie

Nemaj ale obavy, ak hľadáš článok z dávnej minulosti a nevieš sa k nemu cez navigáciu prekopať, použi naše vyhľadávanie, všetok obsah ostal v archíve.

Takže čekuj našu hlavnú stránku, no a keď sa objaví na našom malom Slovensku nejaká “bomba”, zaručujeme ti, že ju u nás nájdeš!

 

Ak máš nejaké pripomienky a nápady na vylepšenia, neváhaj nám napísať na redakcia@topnovinky.sk.

Autor: Admin

Kam ďalej?

Kominári už oddávna nosili šťastie. Vynechať by nemali ani vašu domácnosť Ako žijú Slováci? Na hypotéku a v preplnených domácnostiachZlodeji našli novú techniku. Do bytov sa vlámali cez priezorníky

Užívatelia: Najaktívnejší / Najlepšie hodnotení

Diskusia · 0 komentárov

Pridať komentár