21.03 / Meniny má Blahoslav

Redesignujeme, meníme, vylepšujeme

Milý čitateľ. Vítam ťa, na nových Topnovinkách.

Ako si si zrejme všimol, náš web prešiel jemným redesignom a to najmä hlavná stránka

Vraciame sa k svojej podstate, k modelu, pre ktorý bol web Topnovinky.sk, v roku 2012 založený. Každý deň, či je nedeľa a či sviatok, budeme pre teba mapovať slovenský internet a tie najzaujímavejšie, najčítanejšie a najsexi články budeme umiestňovať na hlavnú stránku. Dostaneš sa k nim, ako už iste poznáš cez tlačidlo - Pokračovať v čítaní.

Koľko článkov, sa denne dostane na HS?

  • denne vyberieme TOP-10. Tieto články budú mať tú česť, prezentovať sa na našej HS. 

Ako spoznám, ktorý článok je TOP-1, TOP-2, …?

  • jednoducho! Na hlavnej stránke svieti infoška, “Poradie článkov sa mení na základe ich atraktivity”, to znamená, že čím je článok čítanejší, tým vyšše sa na HS nachádza. Samozrejme, poradie článkov sa bude v priebehu dňa meniť.

Môžem si dobré články niekam uložiť?

  • Táto funkcionalita ostáva nezmenená. Ak si chceš článok na webe “zapamätať”, použi tlačidlo -obľúbené-. Pridáš ho tak do svojho zoznamu. Pristupovať k nemu môžeš cez voľby v pravom, hornom rohu. 

 

Zmenili sme aj navigáciu, lepšie povedané, presunuli sme ju až do pätičky webu. Dôvod? Chceme, aby si mal po načítaní stránky v hľadáčiku len to najpodstatnejšie

Nemaj ale obavy, ak hľadáš článok z dávnej minulosti a nevieš sa k nemu cez navigáciu prekopať, použi naše vyhľadávanie, všetok obsah ostal v archíve.

Takže čekuj našu hlavnú stránku, no a keď sa objaví na našom malom Slovensku nejaká “bomba”, zaručujeme ti, že ju u nás nájdeš!

 

Ak máš nejaké pripomienky a nápady na vylepšenia, neváhaj nám napísať na redakcia@topnovinky.sk.

Autor: Admin

Kam ďalej?

Na stáž i študijný pobyt. Poistenie šité na mieru.Ľad zo strechy mi spadol priamo na čelné sklo. Kto mi zaplatí škodu? Nehoda na zamrznutom jazere. Čo robiť, keď sa pod vami preborí ľad?

Užívatelia: Najaktívnejší / Najlepšie hodnotení

Diskusia · 0 komentárov

Pridať komentár