04.08 / Meniny má Dominik(a)

Ochráňte interiér auta pred vodou, vlhkosťou a dažďom

Napriek tomu, že znamenajú príchod oteplenia, veľmi často sa jar a leto vyznačujú aj daždivým počasím, vplyvom ktorého vlhkosť vstupuje spolu s topánkami do interiéru nášho vozidla. Po čase môže takýto vplyv zanechať na stave automobilu nemal stopy v podobe jeho výrazného poškodenia.

Dá sa tomu ale predísť bez toho, aby ste sa pri jazde v aute nejako obmedzovali. Pomôžu vám v tom deflektory okien a odolné gumené rohože do auta.

 

Inštalujte si na auto deflektory

 

Každé jedno moderné auto je k svojej dokonalosti vybavené množstvom špičkových doplnkov už od výroby. Aj napriek tomu sa však vždy nájde potreba si niektoré jeho časti doladiť. Predsa len každý z nás je iný, od čoho závisia aj naše špecifické požiadavky. 

Jednou z takýchto možností vylepšenia a zvýšenia komfortu pri jazde v aute a najmä za horších podmienok, je aj deflektor. Špeciálny doplnok, vďaka ktorému môžete mať okno v aute pootvorené aj keď vonku silno prší alebo fúka nepríjemný vietor. Kvalitné deflektory okien tiež vylepšujú vzhľad auta tým, že mu dodávajú originálny dizajn a športovejší vzhľad. Tak si s nimi skúste vylepšiť vaše auto aj vy, určite to neoľutujete.

 

Vyberte si odolné gumené rohože

 

Každý zrejme vie, že najjednoduchšie je zabrániť akýmkoľvek problémom s vlhkosťou, nečistotami a vodou v aute prevenciou v podobe pravidelného čistenia interiéru auta a lepšieho prístupu k hygiene obuvi.

Na to ale nie je vždy čas a ani peniaze. Investíciou do odolných gumených rohoží však môžete mnohým nepríjemnostiam predísť aj bez takýchto úkonov. 

Ide o podložky, koberce a rohože, ktoré sú vďaka odolnému materiálu vodoodolné a veľmi jednoducho sa čistia. Špeciálne vyvýšené okraje a predelenia či tvarové riešenia dodávajú rohožiam potrebnú funkčnosť a účel, takže ich výberom krok vedľa určite neurobíte. 

Tak to s nimi vyskúšajte a interiér vozidla bude dokonale chránený nielen pred vodou a vlhkosťou. 

Zdroj obrázka: socrates471/Shutterstock.com

(TPN/PR)

Kam ďalej?

Čo skontrolovať v aute pred dlhou cestou na dovolenkuUžitočné doplnky pre vaše autoDoplnky, ktoré vaše auto ocení

Užívatelia: Najaktívnejší / Najlepšie hodnotení

Diskusia · 0 komentárov

Pridať komentár